فروش کلش

آموزش طراحی سایت , نکات طراحی سایت

فروش کلش

۳۶۷ بازديد

فروش کلش


فروش کلش
خیلی از بازی های آنلاین موبایل نظیر پابجی ، کلش آف کلنز و کلش رویال محبوبیت زیادی را در کشور ما دارند .
بارها دیده شده است که خیلی از کاربران بعد از ارتقای سطح بازی خود وقت نمیکنند که بازی را ادامه دهند . در همین حین حیفشان میاد که نتیجه بازی دو سه سال را پاک کنند .
پاک کردن این بازی کاملا اشتباه است . چون جیمیلی که در این بازی ذخیره کرده اید در فروشگاه سوپرکلش ارزش بالایی دارد و میتوانید در این سایت با آگهی کردن اکانت خود و دادن چند تصویر از مپ بازی و پروفایل بازی آن را در سریعترین زمان ممکن بفروشید .

حال اگر شما تا به حال اکانت خود را نفروخته اید و تجربه کافی در قیمت اکانت خود ندارید میتوانید با آدمین این وب سایت هماهنگ شده تا آگهی اکانت هایی مشابه به اکانت شما را نشان دهد و قیمت دقیقی برای اکانت شما بگذارد .
اکانت بازی های انلاین قیمت ثابت ندارند چون مشخصه های متغیر فراوانی دارند . از طرفی هیروهای بازی که از سطح 1 تا 75 برای کینگ کوئین ، از سطح 1تا50 برای واردن و از سطح 1 تا 20 برای رویال چمپیون متغیر است . از طرفی دیگر دیوارهای اکانت ها متفاوت اند و از طرفی دیگر لول نیروهای آزمایشگاه برای اتک و لول نیروهای دفاعی در هنگام دفاع متغیر هستند .
ولی میتوان برای اکانت های مکس مثل مکس تاون هال 10 یا 11 یا12 یا 13 که از هر نظر مکس هستند قیمت ثابتی گذاشت .

ثبت آگهی رایگان کلش و فروش اکانت
ثبت آگهی رایگان کلش

دقت کنید وقتی شما میخواهید اکانت خود را به فروش برسانید ابتدا باید آگهی کنید . وب سایت های زیادی برای این کار از شما هزینه ای مثل 3هزارتومان تا20 هزار تومان دریافت میکنند و بعد آگهی شما در سایت  ثبت میکنند .
یکی از مزیت های بزرگ سایت سوپرکلش یا سایت آنلاین ها این است که آگهی شما را کاملا رایگان ثبت میکند . برای  ثبت آگهی خود روی تصویر بالا کلیک کنید...

برای خرید و فروش میتوانید در گروه و کانال تلگرامی آنلاین ها یا سوپرکلش عضو شده و حتی درامدزایی کنید .

گروه خرید کلش
کانال خرید کلش
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.